و ما در جهانیم
آوریل 10, 2019
ورکشاپ دکوراسیون داخلی و بازاریابی دکوراسیون داخلی در تبریز
آوریل 10, 2019

ورکشاپ دکوراسیون داخلی و بازاریابی دکوراسیون داخلی در تهران

فراخوان ثبت‌نام از سراسر ایران جهت ورکشاپ دکوراسیون داخلی و بازاریابی دکوراسیون داخلی در تهران با رویکرد ورود به بازار کار و دریافت مدرک اینترنشنال آکسفورد سرت جهت کار و یا مهاجرت. این ورکشاپ به مدت سه روز ۶،۵،۴ اردیبهشت ماه، در هتل هما تهران توسط کیوسک مدیا برگزار می‌گردد. ‎لطفاً برای گرفتن اطلاعات کامل دوره و ثبت‌نام در واتس آپ به شماره
♦09125770351♦
‏‎در واتس اپ پیام دهید.

پیج‌های زیر را جهت اطلاعات تکمیلی فالو نمایید:
👉 @dr.fereshtehgholami ‏ 👉 @kiosk_media

پروپزال کامل همراه با توضیحات اساتید، سلابیس‌ها، هزینه و توضیحات کامل در واتس اپ خدمتتان ارسال خواهد شد.

برای شرکت در ورکشاپ نیازی به داشتن رشته مرتبط نمی‌باشد و داوطلبان از کلیه رشته‌ها می‌توانند شرکت نمایند زیرا سیلابس‌ها و مباحث این ورکشاپ جدید و بر اساس سیلابس‌های دانشگاه‌های بین‌المللی و چکیده دورس کاربردی برای ورود به بازار کار می‌باشد و دروس اضافی که در دانشگاه ارائه می‌گردد و برای بازار کار این رشته کاربردی نیست حذف گردیده است. لذا مباحث برای کلیه داوطلبان از رشته‌های مختلف و حتی برای دانشجویان معماری و دکوراسیون مفید و جدید است و در پایان دوره به تمامی داوطلبین مدرک پایان دوره دکوراسیون داخلی ارائه می‌گردد.

‌‎به علت استقبال زیاد داوطلبان از شهرهای مختلف، برای رفاه حال ایشان که محل اقامت در تهران ندارند، امکان اقامت در هتل هما که محل ورک شاپ می‌باشد، با تخفیف ویژه وجود دارد.

🆔 @dr.fereshtehgholami
🆔 @kiosk_media

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *